Hondenvoer Natvoer 85g – Almo Nature HFC Complete Iers Angus Rund met Bonen
Dit hondenvoer van Almo Nature is een natvoer speciaal ontwikkeld voor honden. Het betreft een volledige maaltijd in de vorm van een blikje met een inhoud van 85 gram. Het product maakt deel uit van de HFC Complete lijn en bevat Iers Angus rundvlees gecombineerd met bonen.
Het voer heeft een hoogte van 2 cm, een lengte van 9 cm en een breedte van 9 cm. Het gewicht bedraagt 85 g. Dit hondenvoer is geschikt als dagelijkse voeding voor uw hond en biedt een complete samenstelling. Het product valt onder de categorie natvoer binnen het assortiment van Almo Nature voor honden.
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 2 cm x 9 cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Lengte | 9 cm |
| Gewicht | 85 g |
| Eigenschap | Nat |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A801 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Hondenvoer Natvoer 85g – Almo Nature HFC Complete Iers Angus Rund met Bonen
Dit hondenvoer van Almo Nature is een natvoer speciaal ontwikkeld voor honden. Het betreft een volledige maaltijd in de vorm van een blikje met een inhoud van 85 gram. Het product maakt deel uit van de HFC Complete lijn en bevat Iers Angus rundvlees gecombineerd met bonen.
Het voer heeft een hoogte van 2 cm, een lengte van 9 cm en een breedte van 9 cm. Het gewicht bedraagt 85 g. Dit hondenvoer is geschikt als dagelijkse voeding voor uw hond en biedt een complete samenstelling. Het product valt onder de categorie natvoer binnen het assortiment van Almo Nature voor honden.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 2 cm x 9 cm |
| Productlijn | Volledig voer |
| Lengte | 9 cm |
| Gewicht | 85 g |
| Eigenschap | Nat |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A801 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...