Runderkophuid XXL 60cm voor honden
Deze runderkophuid is een natuurlijke snack voor honden met een lengte van 60cm in XXL formaat. Het product is gemaakt van 100% kophuid stukjes en bevat geen kleurstoffen, chemische producten, toevoegingen, bewaarmiddelen, suiker of gluten. De snack is afkomstig uit Europa en helpt bij de gezondheid van tanden en tandvlees.
De samenstelling bestaat uit 100% kophuid stukjes met analytische bestanddelen van 87,1% ruw eiwit, 2,60% ruw vet en 9,10% vochtgehalte. Het is een enkelvoudige proteïne snack, wat de keuze bij allergieën gemakkelijk maakt. Voor dit assortiment worden geen dieren gedood, omdat het slachtafval betreft. De snack heeft een hoog proteïnegehalte en is laag in vet.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Maat | XXL |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 60 cm |
| Gewicht | 0.18 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 16068 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Runderkophuid XXL 60cm voor honden
Deze runderkophuid is een natuurlijke snack voor honden met een lengte van 60cm in XXL formaat. Het product is gemaakt van 100% kophuid stukjes en bevat geen kleurstoffen, chemische producten, toevoegingen, bewaarmiddelen, suiker of gluten. De snack is afkomstig uit Europa en helpt bij de gezondheid van tanden en tandvlees.
De samenstelling bestaat uit 100% kophuid stukjes met analytische bestanddelen van 87,1% ruw eiwit, 2,60% ruw vet en 9,10% vochtgehalte. Het is een enkelvoudige proteïne snack, wat de keuze bij allergieën gemakkelijk maakt. Voor dit assortiment worden geen dieren gedood, omdat het slachtafval betreft. De snack heeft een hoog proteïnegehalte en is laag in vet.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Maat | XXL |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 60 cm |
| Gewicht | 0.18 kg |
| Eigenschap | Droog |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 16068 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...