Bodemplaat voor de Devon Rex krabpaal
Deze crème bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Dit is een vervangbaar onderdeel dat u apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel van uw kattenmeubel te vervangen. De plaat heeft afmetingen van 70 x 50 x 4 cm en past perfect bij de Devon Rex collectie.
De bodemplaat is gemaakt van stevig materiaal dat zorgt voor stabiliteit van de hele krabpaal. Met dit onderdeel kunt u uw kattenmeubel eenvoudig onderhouden en repareren wanneer nodig. Het crème kleur past bij de rest van de Devon Rex serie, waardoor uw kattenmeubel er weer als nieuw uitziet.
Bij RHR Quality vindt u alle onderdelen die u nodig heeft voor uw krabpaal. Of u nu een specifiek onderdeel wilt vervangen of uw kattenmeubel wilt uitbreiden, met deze bodemplaat heeft u een essentieel component voor een stevige basis.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-REX-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor de Devon Rex krabpaal
Deze crème bodemplaat is speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Dit is een vervangbaar onderdeel dat u apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel van uw kattenmeubel te vervangen. De plaat heeft afmetingen van 70 x 50 x 4 cm en past perfect bij de Devon Rex collectie.
De bodemplaat is gemaakt van stevig materiaal dat zorgt voor stabiliteit van de hele krabpaal. Met dit onderdeel kunt u uw kattenmeubel eenvoudig onderhouden en repareren wanneer nodig. Het crème kleur past bij de rest van de Devon Rex serie, waardoor uw kattenmeubel er weer als nieuw uitziet.
Bij RHR Quality vindt u alle onderdelen die u nodig heeft voor uw krabpaal. Of u nu een specifiek onderdeel wilt vervangen of uw kattenmeubel wilt uitbreiden, met deze bodemplaat heeft u een essentieel component voor een stevige basis.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-REX-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...