Bodemplaat voor krabpalen van RHR Quality
Deze bodemplaat is een reserve-onderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is specifiek ontworpen voor de Maine Coon Lounge, Maine Coon Tower, Royalty en Chartreux modellen. Met dit onderdeel kunt u een bestaande bodemplaat van uw krabpaal vervangen wanneer dat nodig is.
De bodemplaat heeft afmetingen van 60 x 60 x 4 cm en is verkrijgbaar in een crèmekleurige uitvoering. Het maakt deel uit van de BOTTOMMCL collectie en is bedoeld voor katten die gebruik maken van deze specifieke krabpaalmodellen. Zoals alle onderdelen van RHR Quality, sluit deze bodemplaat perfect aan op de originele constructie.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCTOWER, ROYALTY, CHARTREUX |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-TRL-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor krabpalen van RHR Quality
Deze bodemplaat is een reserve-onderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is specifiek ontworpen voor de Maine Coon Lounge, Maine Coon Tower, Royalty en Chartreux modellen. Met dit onderdeel kunt u een bestaande bodemplaat van uw krabpaal vervangen wanneer dat nodig is.
De bodemplaat heeft afmetingen van 60 x 60 x 4 cm en is verkrijgbaar in een crèmekleurige uitvoering. Het maakt deel uit van de BOTTOMMCL collectie en is bedoeld voor katten die gebruik maken van deze specifieke krabpaalmodellen. Zoals alle onderdelen van RHR Quality, sluit deze bodemplaat perfect aan op de originele constructie.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCTOWER, ROYALTY, CHARTREUX |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-TRL-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...