Bodemplaat voor Catdream de Luxe krabpaal
Dit is een bodemplaat speciaal ontworpen voor de Catdream de Luxe krabpaal van RHR Quality. Het betreft een reserveonderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen of uw krabpaal uit te breiden.
De bodemplaat heeft afmetingen van 60 x 60 x 4 cm en is uitgevoerd in een donkergrijs kleur. Als onderdeel van de Catdream de Luxe collectie past deze bodemplaat perfect bij de overige componenten van deze krabpaal. Het product is bedoeld voor katteneigenaren die hun krabpaal willen onderhouden of aanpassen.
Met deze bodemplaat kunt u eenvoudig een beschadigd of versleten onderdeel vervangen, waardoor uw krabpaal weer volledig functioneel wordt. Het onderdeel is gemaakt om naadloos aan te sluiten bij de Catdream de Luxe krabpaal, wat zorgt voor een stabiele basis voor uw kat.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CATDREAM |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-DRM-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor Catdream de Luxe krabpaal
Dit is een bodemplaat speciaal ontworpen voor de Catdream de Luxe krabpaal van RHR Quality. Het betreft een reserveonderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen of uw krabpaal uit te breiden.
De bodemplaat heeft afmetingen van 60 x 60 x 4 cm en is uitgevoerd in een donkergrijs kleur. Als onderdeel van de Catdream de Luxe collectie past deze bodemplaat perfect bij de overige componenten van deze krabpaal. Het product is bedoeld voor katteneigenaren die hun krabpaal willen onderhouden of aanpassen.
Met deze bodemplaat kunt u eenvoudig een beschadigd of versleten onderdeel vervangen, waardoor uw krabpaal weer volledig functioneel wordt. Het onderdeel is gemaakt om naadloos aan te sluiten bij de Catdream de Luxe krabpaal, wat zorgt voor een stabiele basis voor uw kat.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CATDREAM |
| Vorm | Vierkant |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-DRM-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...