Bodemplaat voor krabpaal Corner Coon
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de krabpaal Corner Coon van RHR Quality. Het is een reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Zoals u van RHR Pets gewend bent, kunt u bij ons alle krabpaal onderdelen vinden die u nodig heeft.
De bodemplaat heeft afmetingen van 65 x 55 x 4 cm en is uitgevoerd in een taupe kleur. Het maakt deel uit van de BOTTOMCORNER collectie en is compatibel met de CORNERCOON productlijn. Dit onderdeel is essentieel voor de stabiliteit en structuur van uw krabpaal.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 55 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-CC-T |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bodemplaat voor krabpaal Corner Coon
Deze bodemplaat is speciaal ontworpen voor de krabpaal Corner Coon van RHR Quality. Het is een reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen. Zoals u van RHR Pets gewend bent, kunt u bij ons alle krabpaal onderdelen vinden die u nodig heeft.
De bodemplaat heeft afmetingen van 65 x 55 x 4 cm en is uitgevoerd in een taupe kleur. Het maakt deel uit van de BOTTOMCORNER collectie en is compatibel met de CORNERCOON productlijn. Dit onderdeel is essentieel voor de stabiliteit en structuur van uw krabpaal.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 55 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-CC-T |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...