Krabpaal Furry Bengaal 120 cm – RHR Quality Crème
Deze krabpaal Furry Bengaal van RHR Quality is een designmeubel speciaal voor katten. Met een hoogte van 120 cm biedt het een fijne plek om te krabben en te rusten. De stof heeft langere haren, wat het extra zacht en comfortabel maakt om in te liggen.
Het product heeft een houtlook en behoort tot de FURRYBENGAL collectie. Geschikt voor verschillende kattenrassen zoals Birmaan, Britse Korthaar, Devon Rex, Egyptische Mau, Europese Korthaar, Maine Coon, Noorse Boskat, Ragamuffin, Ragdoll en Savannah Kat. Ideaal voor kittens, volwassen katten en oudere katten, en kan gebruikt worden door één of twee katten.
| Merk | RHR |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 120 cm |
| Productlijn | furry |
| Gewicht | 11 kg |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0398 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Furry Bengaal 120 cm – RHR Quality Crème
Deze krabpaal Furry Bengaal van RHR Quality is een designmeubel speciaal voor katten. Met een hoogte van 120 cm biedt het een fijne plek om te krabben en te rusten. De stof heeft langere haren, wat het extra zacht en comfortabel maakt om in te liggen.
Het product heeft een houtlook en behoort tot de FURRYBENGAL collectie. Geschikt voor verschillende kattenrassen zoals Birmaan, Britse Korthaar, Devon Rex, Egyptische Mau, Europese Korthaar, Maine Coon, Noorse Boskat, Ragamuffin, Ragdoll en Savannah Kat. Ideaal voor kittens, volwassen katten en oudere katten, en kan gebruikt worden door één of twee katten.
Extra informatie
| Merk | RHR |
| Type | Krabpalen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 120 cm |
| Productlijn | furry |
| Gewicht | 11 kg |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0398 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...