Krabpaal Maine Coon Tower voor grote katten
De Maine Coon Tower is, zoals de naam al zegt, een echte toren voor uw kat. Deze stevige plafondhoge krabpaal is speciaal ontworpen voor grote kattenrassen en biedt met zijn robuuste constructie een veilige en comfortabele speel- en rustplek.
Deze crèmekleurige toren beschikt over 20 cm dikke sisalpalen die ideaal zijn om aan te krabben, twee grote luxe hangmatten van 45 cm en twee ruime ligplaatsen van 55 cm bij 55 cm. Het krabmeubel wordt op maat geleverd en past perfect in uw interieur. De Maine Coon Tower maakt deel uit van de MCTOWER collectie van RHR Quality.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 265 cm x 55 cm |
| Productlijn | MCTOWER |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0031-02-D |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Maine Coon Tower voor grote katten
De Maine Coon Tower is, zoals de naam al zegt, een echte toren voor uw kat. Deze stevige plafondhoge krabpaal is speciaal ontworpen voor grote kattenrassen en biedt met zijn robuuste constructie een veilige en comfortabele speel- en rustplek.
Deze crèmekleurige toren beschikt over 20 cm dikke sisalpalen die ideaal zijn om aan te krabben, twee grote luxe hangmatten van 45 cm en twee ruime ligplaatsen van 55 cm bij 55 cm. Het krabmeubel wordt op maat geleverd en past perfect in uw interieur. De Maine Coon Tower maakt deel uit van de MCTOWER collectie van RHR Quality.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 265 cm x 55 cm |
| Productlijn | MCTOWER |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0031-02-D |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...