Krabpaal Maine Coon Tower Plus voor grote katten
De Maine Coon Tower Plus is een indrukwekkende plafondhoge krabpaal die speciaal is ontworpen voor grote en zware katten. Deze stevige toren wordt op maat geleverd en biedt met zijn robuuste constructie een veilige en comfortabele speel- en rustplek voor uw kat.
De krabpaal beschikt over 20 cm dikke sisalpalen waar uw kat uitgebreid aan kan krabben. Daarnaast zijn er drie luxe hangmatten van 45 cm groot en twee ruime ligplaatsen van 55 bij 55 cm. De Maine Coon Tower Plus in Crème uitvoering is geschikt voor grote kattenrassen zoals Maine Coon, Noorse Boskat en andere zwaardere katten.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 235 cm |
| Productlijn | MCTOWER |
| Gewicht | 39 kg |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0031-02-PLUS-A |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabpaal Maine Coon Tower Plus voor grote katten
De Maine Coon Tower Plus is een indrukwekkende plafondhoge krabpaal die speciaal is ontworpen voor grote en zware katten. Deze stevige toren wordt op maat geleverd en biedt met zijn robuuste constructie een veilige en comfortabele speel- en rustplek voor uw kat.
De krabpaal beschikt over 20 cm dikke sisalpalen waar uw kat uitgebreid aan kan krabben. Daarnaast zijn er drie luxe hangmatten van 45 cm groot en twee ruime ligplaatsen van 55 bij 55 cm. De Maine Coon Tower Plus in Crème uitvoering is geschikt voor grote kattenrassen zoals Maine Coon, Noorse Boskat en andere zwaardere katten.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 235 cm |
| Productlijn | MCTOWER |
| Gewicht | 39 kg |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0031-02-PLUS-A |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...