Lounge Krabpaal Onderdeel voor Devon Rex krabpaal
Dit is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Het betreft een grote ligplaats in een crème kleur die perfect past bij de REXSEAT collectie. Dit lounge onderdeel is ideaal als vervanging of uitbreiding voor uw bestaande krabpaal.
Het onderdeel heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. De ligplaats is voorzien van twee schroefgaten (M8/M10) voor eenvoudige montage op uw krabpaal. Het wordt geleverd inclusief een kussen, wat extra comfort biedt voor uw kat. Dit krabpaal onderdeel is gemaakt van pluche materialen en behoort tot de productlijn DEVONREX.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBREX-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Lounge Krabpaal Onderdeel voor Devon Rex krabpaal
Dit is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor de Devon Rex krabpaal van RHR Quality. Het betreft een grote ligplaats in een crème kleur die perfect past bij de REXSEAT collectie. Dit lounge onderdeel is ideaal als vervanging of uitbreiding voor uw bestaande krabpaal.
Het onderdeel heeft afmetingen van 60 cm bij 43 cm en is ongeveer 16 cm hoog. De ligplaats is voorzien van twee schroefgaten (M8/M10) voor eenvoudige montage op uw krabpaal. Het wordt geleverd inclusief een kussen, wat extra comfort biedt voor uw kat. Dit krabpaal onderdeel is gemaakt van pluche materialen en behoort tot de productlijn DEVONREX.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 16 cm x 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LBREX-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...