De Vadigran Candy High Meat Treats met zalm zijn heerlijke, zachte snacks voor uw hond. Deze traktaties bevatten meer dan 85% vleesaandeel, waarvan 9,50% zalmmeel, en zijn perfect om te gebruiken als beloning tijdens training of gewoon als tussendoortje. Ze worden gemaakt in België en bevatten geen kunstmatige kleur- of conserveringsmiddelen.
Elk snoepje heeft een afmeting van ongeveer 13 cm lang, 5 cm hoog en 19,5 cm breed, en wordt geleverd in een verpakking van 150 gram. De samenstelling bestaat uit vlees en dierlijke bijproducten, bijproducten van plantaardige oorsprong, oliën en vetten, en mineralen. De analytische samenstelling is: ruw eiwit 47,0%, ruwe celstof 2,4%, ruwe as 13,5%, ruw vet 9,1% en vocht 21,0%.
Deze snacks zijn ontworpen als onderdeel van een uitgebalanceerd dieet. Geef ze tussendoor als traktatie of beloning, maar houd uw hond altijd in de gaten tijdens het voeren. Zorg ervoor dat er altijd voldoende vers water beschikbaar is. De producten zijn niet geschikt voor menselijke consumptie.
| Merk | Vadigran |
| Kleur | Zalm |
| Afmeting | 5 cm cm x 19.5 cm cm |
| Smaak | Zalm |
| Productlijn | Snacks & beloningen |
| Lengte | 13 cm cm |
| Gewicht | 150 g |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 23218 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Candy High Meat Treats met zalm zijn heerlijke, zachte snacks voor uw hond. Deze traktaties bevatten meer dan 85% vleesaandeel, waarvan 9,50% zalmmeel, en zijn perfect om te gebruiken als beloning tijdens training of gewoon als tussendoortje. Ze worden gemaakt in België en bevatten geen kunstmatige kleur- of conserveringsmiddelen.
Elk snoepje heeft een afmeting van ongeveer 13 cm lang, 5 cm hoog en 19,5 cm breed, en wordt geleverd in een verpakking van 150 gram. De samenstelling bestaat uit vlees en dierlijke bijproducten, bijproducten van plantaardige oorsprong, oliën en vetten, en mineralen. De analytische samenstelling is: ruw eiwit 47,0%, ruwe celstof 2,4%, ruwe as 13,5%, ruw vet 9,1% en vocht 21,0%.
Deze snacks zijn ontworpen als onderdeel van een uitgebalanceerd dieet. Geef ze tussendoor als traktatie of beloning, maar houd uw hond altijd in de gaten tijdens het voeren. Zorg ervoor dat er altijd voldoende vers water beschikbaar is. De producten zijn niet geschikt voor menselijke consumptie.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Kleur | Zalm |
| Afmeting | 5 cm cm x 19.5 cm cm |
| Smaak | Zalm |
| Productlijn | Snacks & beloningen |
| Lengte | 13 cm cm |
| Gewicht | 150 g |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 23218 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...