Ligplaats Krabpaal Driehoekig voor grote katten
Deze ligplaats is een onderdeel voor uw krabpaal en biedt uw kat een comfortabele plek om te rusten, slapen of chillen. Het is een grote driehoekige ligplaats met een speeltouw gemaakt van natuurlijk sisal, speciaal ontworpen voor katten die van ruimte houden.
De ligplaats heeft afmetingen van 55 x 55 cm en is ongeveer 3 cm dik, met een speeltouw van circa 70 cm lang. Hij is gemaakt van dik 600 g/m2 pluche voor extra comfort. Dankzij één schroefgat kan hij eenvoudig worden gemonteerd tussen, boven of onder sisalpalen met een schroef of verbindingsschroef. Deze ligplaats is getest op een gewicht van 20 kg, waardoor hij geschikt is voor zelfs de grootste en zwaarste katten of meerdere katten tegelijk.
U kunt deze ligplaats gebruiken in elke krabpaal van RHR Pets om uw kat geleidelijk naar de top te laten klimmen of als een ruime ligplaats. Hij werkt het beste in combinatie met sisalpalen met een diameter van 12, 15 of 20 cm.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 55 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCTOWER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 3 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0424 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Ligplaats Krabpaal Driehoekig voor grote katten
Deze ligplaats is een onderdeel voor uw krabpaal en biedt uw kat een comfortabele plek om te rusten, slapen of chillen. Het is een grote driehoekige ligplaats met een speeltouw gemaakt van natuurlijk sisal, speciaal ontworpen voor katten die van ruimte houden.
De ligplaats heeft afmetingen van 55 x 55 cm en is ongeveer 3 cm dik, met een speeltouw van circa 70 cm lang. Hij is gemaakt van dik 600 g/m2 pluche voor extra comfort. Dankzij één schroefgat kan hij eenvoudig worden gemonteerd tussen, boven of onder sisalpalen met een schroef of verbindingsschroef. Deze ligplaats is getest op een gewicht van 20 kg, waardoor hij geschikt is voor zelfs de grootste en zwaarste katten of meerdere katten tegelijk.
U kunt deze ligplaats gebruiken in elke krabpaal van RHR Pets om uw kat geleidelijk naar de top te laten klimmen of als een ruime ligplaats. Hij werkt het beste in combinatie met sisalpalen met een diameter van 12, 15 of 20 cm.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 55 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCTOWER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 3 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR0424 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...