Middenpaneel voor Catdream de Luxe krabpaal
Dit middenpaneel is speciaal ontworpen voor de Catdream de Luxe krabpaal van RHR Quality. Het is een reserveonderdeel dat je apart kunt bestellen om een huidig onderdeel van je krabpaal te vervangen wanneer dat nodig is.
Het paneel heeft afmetingen van 50 bij 36 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het maakt deel uit van de Catdream de Luxe collectie en is bedoeld voor katten die van deze krabpaal gebruikmaken. Met dit onderdeel houd je je krabpaal in goede staat en verleng je de levensduur van het geheel.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 36 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CATDREAM |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LP-DRM-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenpaneel voor Catdream de Luxe krabpaal
Dit middenpaneel is speciaal ontworpen voor de Catdream de Luxe krabpaal van RHR Quality. Het is een reserveonderdeel dat je apart kunt bestellen om een huidig onderdeel van je krabpaal te vervangen wanneer dat nodig is.
Het paneel heeft afmetingen van 50 bij 36 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het maakt deel uit van de Catdream de Luxe collectie en is bedoeld voor katten die van deze krabpaal gebruikmaken. Met dit onderdeel houd je je krabpaal in goede staat en verleng je de levensduur van het geheel.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 36 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CATDREAM |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LP-DRM-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...