Middenplateau Krabpaal 36x36 cm Crème – Kilimandjaro & Cat Penthouse
Dit middenplateau is een reserveonderdeel speciaal ontworpen voor de krabpalen Kilimandjaro de Luxe en Cat Penthouse. Het dient als vervanging voor een bestaand plateau dat beschadigd of versleten is geraakt, zodat u uw krabpaal weer volledig functioneel kunt maken.
Het plateau heeft afmetingen van 36 bij 36 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het past precies in de constructie van de genoemde krabpaalmodellen. Als onderdeel van de collectie MIDDLEKILIPENTH is het compatibel met zowel de Kilimandjaro- als de Penthouse-lijn. U kunt dit onderdeel eenvoudig nabestellen om uw krabpaal te onderhouden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 36 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | KILIMANDJARO, PENTHOUSE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 36 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PS-KMJ-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplateau Krabpaal 36x36 cm Crème – Kilimandjaro & Cat Penthouse
Dit middenplateau is een reserveonderdeel speciaal ontworpen voor de krabpalen Kilimandjaro de Luxe en Cat Penthouse. Het dient als vervanging voor een bestaand plateau dat beschadigd of versleten is geraakt, zodat u uw krabpaal weer volledig functioneel kunt maken.
Het plateau heeft afmetingen van 36 bij 36 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het past precies in de constructie van de genoemde krabpaalmodellen. Als onderdeel van de collectie MIDDLEKILIPENTH is het compatibel met zowel de Kilimandjaro- als de Penthouse-lijn. U kunt dit onderdeel eenvoudig nabestellen om uw krabpaal te onderhouden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 36 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | KILIMANDJARO, PENTHOUSE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 36 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PS-KMJ-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...