Middenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit middenpaneel is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het dient als een reserveonderdeel dat je kunt bestellen om een huidig onderdeel van je kattenmeubel te vervangen. Met afmetingen van 60 bij 40 centimeter en een crèmekleurige uitvoering, past dit paneel naadloos in het ontwerp van de krabpaal.
Het paneel is onderdeel van de Maine Coon Fantasy collectie en draagt bij aan de functionaliteit en uitstraling van je krabpaal. Bij RHR Pets, specialist in krabpalen, kun je alle benodigde onderdelen vinden om je kattenmeubel in optimale conditie te houden. Dit onderdeel is bedoeld voor katteneigenaren die hun bestaande krabpaal willen onderhouden of repareren.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-MCF-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit middenpaneel is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het dient als een reserveonderdeel dat je kunt bestellen om een huidig onderdeel van je kattenmeubel te vervangen. Met afmetingen van 60 bij 40 centimeter en een crèmekleurige uitvoering, past dit paneel naadloos in het ontwerp van de krabpaal.
Het paneel is onderdeel van de Maine Coon Fantasy collectie en draagt bij aan de functionaliteit en uitstraling van je krabpaal. Bij RHR Pets, specialist in krabpalen, kun je alle benodigde onderdelen vinden om je kattenmeubel in optimale conditie te houden. Dit onderdeel is bedoeld voor katteneigenaren die hun bestaande krabpaal willen onderhouden of repareren.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-MCF-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...