Middenplateau Krabpaal Panther – Reserve Onderdeel
Dit middenplateau is speciaal ontworpen voor de krabpaal Panther van RHR Quality. Het is een crèmekleurig onderdeel dat u kunt gebruiken als vervanging voor een bestaand plateau in uw krabpaal. Met dit reserve onderdeel kunt u uw krabpaal eenvoudig onderhouden en repareren.
Het plateau heeft afmetingen van 100 bij 60 centimeter en past perfect in de Panther krabpaal. Het is gemaakt als onderdeel van de Panther collectie en wordt geleverd in de kleur crème. Dit product is bedoeld voor katten en helpt u om uw krabpaal langdurig in goede staat te houden door beschadigde onderdelen te vervangen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplateau Krabpaal Panther – Reserve Onderdeel
Dit middenplateau is speciaal ontworpen voor de krabpaal Panther van RHR Quality. Het is een crèmekleurig onderdeel dat u kunt gebruiken als vervanging voor een bestaand plateau in uw krabpaal. Met dit reserve onderdeel kunt u uw krabpaal eenvoudig onderhouden en repareren.
Het plateau heeft afmetingen van 100 bij 60 centimeter en past perfect in de Panther krabpaal. Het is gemaakt als onderdeel van de Panther collectie en wordt geleverd in de kleur crème. Dit product is bedoeld voor katten en helpt u om uw krabpaal langdurig in goede staat te houden door beschadigde onderdelen te vervangen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...