Middenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit is een middenpaneel in donkergrijs voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het betreft een vervangonderdeel dat u apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel van uw kattenmeubel te vervangen.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 40 centimeter en maakt deel uit van de MiddleMCF collectie. Dit specifieke onderdeel is bedoeld voor katten die graag klimmen en krabben, en past perfect bij de Maine Coon Fantasy krabpaal. U kunt bij ons alle benodigde onderdelen voor uw krabpaal vinden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-MCF-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit is een middenpaneel in donkergrijs voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het betreft een vervangonderdeel dat u apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel van uw kattenmeubel te vervangen.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 40 centimeter en maakt deel uit van de MiddleMCF collectie. Dit specifieke onderdeel is bedoeld voor katten die graag klimmen en krabben, en past perfect bij de Maine Coon Fantasy krabpaal. U kunt bij ons alle benodigde onderdelen voor uw krabpaal vinden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-MCF-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...