Speelhuis voor krabpaal – RHR Quality Main Coon Lounge Retreat
Dit speelhuis of verstophuis in crèmekleur is een onderdeel voor je krabpaal, speciaal ontworpen voor de Main Coon Lounge Retreat van RHR Quality. Het is een vervangbaar onderdeel dat je apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel van je kattenmeubel te vervangen. Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en wordt geleverd inclusief een kussen, waardoor het een comfortabele plek biedt voor je kat om te rusten of zich te verstoppen.
Het product is gemaakt voor binnenkatten en past perfect bij de Main Coon Lounge Retreat krabpaal. Als je een onderdeel van je huidige krabpaal wilt vervangen of uitbreiden, is dit speelhuis een praktische oplossing. Je kunt bij RHR Pets alle benodigde onderdelen vinden voor je kattenmeubel, zodat je de krabpaal altijd in goede staat kunt houden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLRETREAT |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-MRT-CR-1 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis voor krabpaal – RHR Quality Main Coon Lounge Retreat
Dit speelhuis of verstophuis in crèmekleur is een onderdeel voor je krabpaal, speciaal ontworpen voor de Main Coon Lounge Retreat van RHR Quality. Het is een vervangbaar onderdeel dat je apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel van je kattenmeubel te vervangen. Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en wordt geleverd inclusief een kussen, waardoor het een comfortabele plek biedt voor je kat om te rusten of zich te verstoppen.
Het product is gemaakt voor binnenkatten en past perfect bij de Main Coon Lounge Retreat krabpaal. Als je een onderdeel van je huidige krabpaal wilt vervangen of uitbreiden, is dit speelhuis een praktische oplossing. Je kunt bij RHR Pets alle benodigde onderdelen vinden voor je kattenmeubel, zodat je de krabpaal altijd in goede staat kunt houden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLRETREAT |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-MRT-CR-1 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...