Speelhuis Krabpaal Onderdeel Crème voor de Panther Krabpaal
Dit speelhuis is een crèmekleurig onderdeel voor uw krabpaal, speciaal ontworpen voor de Panther-serie van RHR Quality. Het dient als een veilige schuil- of speelplek voor uw kat binnenshuis. U kunt dit onderdeel nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen of om uw krabpaal uit te breiden met extra functionaliteit.
Het speelhuis heeft afmetingen van 50 x 40 x 30 cm en is gemaakt in een crèmekleurige uitvoering die past bij de Panther-collectie. Als onderdeel van een krabpaal biedt het uw kat een eigen ruimte om zich terug te trekken, te rusten of te spelen. Dit product is bedoeld als reserveonderdeel, zodat u uw krabpaal kunt onderhouden en aanpassen aan de behoeften van uw kat.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-PTR-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Krabpaal Onderdeel Crème voor de Panther Krabpaal
Dit speelhuis is een crèmekleurig onderdeel voor uw krabpaal, speciaal ontworpen voor de Panther-serie van RHR Quality. Het dient als een veilige schuil- of speelplek voor uw kat binnenshuis. U kunt dit onderdeel nabestellen om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen of om uw krabpaal uit te breiden met extra functionaliteit.
Het speelhuis heeft afmetingen van 50 x 40 x 30 cm en is gemaakt in een crèmekleurige uitvoering die past bij de Panther-collectie. Als onderdeel van een krabpaal biedt het uw kat een eigen ruimte om zich terug te trekken, te rusten of te spelen. Dit product is bedoeld als reserveonderdeel, zodat u uw krabpaal kunt onderhouden en aanpassen aan de behoeften van uw kat.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-PTR-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...