Speelhuis Kussen voor Krabpaal Onderdelen
Dit speelhuis kussen is een crèmekleurig onderdeel speciaal ontworpen voor katten die graag een verstopplek hebben. Het is een reserve onderdeel dat u kunt nabestellen om een versleten of beschadigd onderdeel van uw krabpaal te vervangen.
Het kussen heeft afmetingen van 52 x 37 x 30 cm en is geschikt voor krabpalen uit de Kilimandjaro en Catdream collecties. Als krabpaal onderdeel biedt het uw kat een comfortabele en beschutte plek om te spelen of te rusten. U kunt dit onderdeel eenvoudig monteren op uw bestaande krabpaal.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 30 cm x 37 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | CATDREAM, KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 52 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-DRM-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Kussen voor Krabpaal Onderdelen
Dit speelhuis kussen is een crèmekleurig onderdeel speciaal ontworpen voor katten die graag een verstopplek hebben. Het is een reserve onderdeel dat u kunt nabestellen om een versleten of beschadigd onderdeel van uw krabpaal te vervangen.
Het kussen heeft afmetingen van 52 x 37 x 30 cm en is geschikt voor krabpalen uit de Kilimandjaro en Catdream collecties. Als krabpaal onderdeel biedt het uw kat een comfortabele en beschutte plek om te spelen of te rusten. U kunt dit onderdeel eenvoudig monteren op uw bestaande krabpaal.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 30 cm x 37 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | CATDREAM, KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 52 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-DRM-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...