Speelhuis Kussen voor Krabpaal Onderdelen
Dit speelhuis kussen is een lichtgrijs kussen dat dient als speel- of verstophuis voor uw kat. Het is speciaal ontworpen als onderdeel voor krabpalen en kan worden gebruikt als reserveonderdeel om bestaande onderdelen te vervangen.
Het kussen heeft afmetingen van 52 x 37 x 30 cm en is geschikt voor de Kilimandjaro en Catdream krabpalen. Het is gemaakt van lichtgrijs materiaal en maakt deel uit van de PLAYHPILLOWKILI collectie. Dit product is bedoeld voor katten en valt onder de categorie krabpaal onderdelen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 30 cm x 37 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | CATDREAM, KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 52 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-DRM-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Kussen voor Krabpaal Onderdelen
Dit speelhuis kussen is een lichtgrijs kussen dat dient als speel- of verstophuis voor uw kat. Het is speciaal ontworpen als onderdeel voor krabpalen en kan worden gebruikt als reserveonderdeel om bestaande onderdelen te vervangen.
Het kussen heeft afmetingen van 52 x 37 x 30 cm en is geschikt voor de Kilimandjaro en Catdream krabpalen. Het is gemaakt van lichtgrijs materiaal en maakt deel uit van de PLAYHPILLOWKILI collectie. Dit product is bedoeld voor katten en valt onder de categorie krabpaal onderdelen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 30 cm x 37 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | CATDREAM, KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 52 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-DRM-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...