Speelhuis Kussen voor Krabpalen – RHR Quality
Dit speelhuis kussen is een taupekleurig onderdeel voor uw krabpaal, speciaal ontworpen voor binnenkatten. Het dient als een comfortabel speel- of verstophuis waar uw kat zich in kan terugtrekken of spelen. Dit kussen is een reserveonderdeel dat u kunt nabestellen om een huidig onderdeel van uw krabpaal te vervangen, ideaal voor onderhoud of vernieuwing.
Het kussen heeft afmetingen van 40 x 40 x 30 cm en past op krabpalen uit de Devon Rex en Maine Coon Fantasy collecties van RHR Pets. Het is gemaakt als onderdeel van de PLAYHPILLOWREX collectie en draagt het merk RHR Quality. U kunt dit krabpaal onderdeel gebruiken om uw bestaande krabpaal te updaten of te repareren, zonder de hele structuur te hoeven vervangen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | DEVONREX |
| Lengte | 40 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-PLAYH-T |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Kussen voor Krabpalen – RHR Quality
Dit speelhuis kussen is een taupekleurig onderdeel voor uw krabpaal, speciaal ontworpen voor binnenkatten. Het dient als een comfortabel speel- of verstophuis waar uw kat zich in kan terugtrekken of spelen. Dit kussen is een reserveonderdeel dat u kunt nabestellen om een huidig onderdeel van uw krabpaal te vervangen, ideaal voor onderhoud of vernieuwing.
Het kussen heeft afmetingen van 40 x 40 x 30 cm en past op krabpalen uit de Devon Rex en Maine Coon Fantasy collecties van RHR Pets. Het is gemaakt als onderdeel van de PLAYHPILLOWREX collectie en draagt het merk RHR Quality. U kunt dit krabpaal onderdeel gebruiken om uw bestaande krabpaal te updaten of te repareren, zonder de hele structuur te hoeven vervangen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | DEVONREX |
| Lengte | 40 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-PLAYH-T |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...