Speelhuis voor de Main Coon Lounge Retreat krabpaal
Dit speelhuis in Dark Grey is een onderdeel voor de Main Coon Lounge Retreat krabpaal van RHR Quality. Het is een vervangend onderdeel dat je apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel te vervangen. Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en wordt geleverd inclusief een kussen.
Het onderdeel is geschikt voor binnenkatten en maakt deel uit van de PLAYH-MCRETREAT collectie. Je kunt dit speelhuis gebruiken om je krabpaal te onderhouden of aan te passen aan de behoeften van je kat.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLRETREAT |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-MRT-DG-1 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis voor de Main Coon Lounge Retreat krabpaal
Dit speelhuis in Dark Grey is een onderdeel voor de Main Coon Lounge Retreat krabpaal van RHR Quality. Het is een vervangend onderdeel dat je apart kunt bestellen om een bestaand onderdeel te vervangen. Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en wordt geleverd inclusief een kussen.
Het onderdeel is geschikt voor binnenkatten en maakt deel uit van de PLAYH-MCRETREAT collectie. Je kunt dit speelhuis gebruiken om je krabpaal te onderhouden of aan te passen aan de behoeften van je kat.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLRETREAT |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-MRT-DG-1 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...