Speelhuis Krabpaal Onderdeel voor Katten
Dit speelhuis of verstophuis is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor katten. Het wordt geleverd inclusief een kussen en is bedoeld als reserveonderdeel om bestaande krabpaalonderdelen te vervangen. Het product is geschikt voor binnenkatten en past op krabpalen uit de Devon Rex & Maine Coon Fantasy collectie van RHR Quality.
Het speelhuis heeft afmetingen van 40 x 40 x 30 centimeter en is uitgevoerd in een donkergrijs kleur. Het maakt deel uit van de PLAYHREX collectie en is een praktische oplossing voor het onderhoud en vernieuwing van uw krabpaal. U kunt dit onderdeel eenvoudig nabestellen wanneer nodig.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte | 40 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-DG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Krabpaal Onderdeel voor Katten
Dit speelhuis of verstophuis is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor katten. Het wordt geleverd inclusief een kussen en is bedoeld als reserveonderdeel om bestaande krabpaalonderdelen te vervangen. Het product is geschikt voor binnenkatten en past op krabpalen uit de Devon Rex & Maine Coon Fantasy collectie van RHR Quality.
Het speelhuis heeft afmetingen van 40 x 40 x 30 centimeter en is uitgevoerd in een donkergrijs kleur. Het maakt deel uit van de PLAYHREX collectie en is een praktische oplossing voor het onderhoud en vernieuwing van uw krabpaal. U kunt dit onderdeel eenvoudig nabestellen wanneer nodig.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 30 cm x 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Vierkant |
| Lengte | 40 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-DG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...