Speelhuis Krabpaal Onderdeel voor de Birman Citadel
Dit speelhuis of verstophuis in donkergrijs is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor de Birman Citadel krabpaal van RHR Quality. Het biedt je kat een beschutte plek om te rusten of zich te verstoppen. Het onderdeel wordt geleverd inclusief een comfortabel kussen, waardoor het meteen klaar voor gebruik is.
Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en is bedoeld als vervangend onderdeel voor bestaande krabpalen. Het is gemaakt voor binnenkatten en past perfect bij de Birman Citadel collectie. Dit product is ideaal als je een onderdeel van je krabpaal wilt vervangen of uitbreiden, zonder een hele nieuwe krabpaal te hoeven aanschaffen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | BIRMANCITADEL |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-BCT-LW-DG-1 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Speelhuis Krabpaal Onderdeel voor de Birman Citadel
Dit speelhuis of verstophuis in donkergrijs is een krabpaal onderdeel speciaal ontworpen voor de Birman Citadel krabpaal van RHR Quality. Het biedt je kat een beschutte plek om te rusten of zich te verstoppen. Het onderdeel wordt geleverd inclusief een comfortabel kussen, waardoor het meteen klaar voor gebruik is.
Het speelhuis heeft afmetingen van 55 x 35 x 25 cm en is bedoeld als vervangend onderdeel voor bestaande krabpalen. Het is gemaakt voor binnenkatten en past perfect bij de Birman Citadel collectie. Dit product is ideaal als je een onderdeel van je krabpaal wilt vervangen of uitbreiden, zonder een hele nieuwe krabpaal te hoeven aanschaffen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | BIRMANCITADEL |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-BCT-LW-DG-1 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...