Achterwand voor krabton en krabpaal
Deze achterwand is een reserve-onderdeel voor de krabton Comfort, de krabpaal Cat Tower Box en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Pets. Het onderdeel heeft een crèmekleurige afwerking en meet 87 bij 50 centimeter.
Met dit krabpaal onderdeel kunt u eenvoudig een beschadigde of versleten achterwand vervangen. Het past op de genoemde modellen en helpt uw krabton of krabpaal weer volledig functioneel te maken. RHR Pets biedt diverse onderdelen aan voor het onderhoud van uw kattenmeubilair.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-A-CTB-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Achterwand voor krabton en krabpaal
Deze achterwand is een reserve-onderdeel voor de krabton Comfort, de krabpaal Cat Tower Box en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Pets. Het onderdeel heeft een crèmekleurige afwerking en meet 87 bij 50 centimeter.
Met dit krabpaal onderdeel kunt u eenvoudig een beschadigde of versleten achterwand vervangen. Het past op de genoemde modellen en helpt uw krabton of krabpaal weer volledig functioneel te maken. RHR Pets biedt diverse onderdelen aan voor het onderhoud van uw kattenmeubilair.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-A-CTB-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...