Krabton Kussen 50x40 cm Crèmekleurig
Dit krabton kussen is een reserveonderdeel voor de krabton Penthouse en de krabpaal Cat Penthouse van RHR Quality. Het kussen heeft afmetingen van 50 bij 40 centimeter en is crèmekleurig. Het behoort tot de collectie BARPILLOWPENTH en productlijn PENTHOUSE.
Het kussen is speciaal ontworpen als onderdeel voor krabtonnen en krabpalen. U kunt dit onderdeel apart bestellen om uw bestaande krabton of krabpaal te onderhouden of te vervangen. Het past perfect op de krabton Penthouse en de krabpaal Cat Penthouse.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PENTHOUSE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-BAR-50x40-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabton Kussen 50x40 cm Crèmekleurig
Dit krabton kussen is een reserveonderdeel voor de krabton Penthouse en de krabpaal Cat Penthouse van RHR Quality. Het kussen heeft afmetingen van 50 bij 40 centimeter en is crèmekleurig. Het behoort tot de collectie BARPILLOWPENTH en productlijn PENTHOUSE.
Het kussen is speciaal ontworpen als onderdeel voor krabtonnen en krabpalen. U kunt dit onderdeel apart bestellen om uw bestaande krabton of krabpaal te onderhouden of te vervangen. Het past perfect op de krabton Penthouse en de krabpaal Cat Penthouse.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PENTHOUSE |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-BAR-50x40-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...