Voorkant Krabton Comfort Lichtgrijs
Dit is een lichtgrijze voorkant voor de krabton Comfort die u als reserveonderdeel kunt bestellen. Het onderdeel is specifiek ontworpen voor de krabton Comfort, de krabpaal Cat Tower Box en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Pets.
Met afmetingen van 87 bij 50 centimeter biedt dit onderdeel een passende vervanging voor de voorkant van uw krabton. Het maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101 en is verkrijgbaar in de kleur lichtgrijs. U kunt bij RHR Pets alle onderdelen voor uw krabton of krabpaal vinden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Kenmerk | SPAREBARCOMFORT0101 |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CTB-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Voorkant Krabton Comfort Lichtgrijs
Dit is een lichtgrijze voorkant voor de krabton Comfort die u als reserveonderdeel kunt bestellen. Het onderdeel is specifiek ontworpen voor de krabton Comfort, de krabpaal Cat Tower Box en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Pets.
Met afmetingen van 87 bij 50 centimeter biedt dit onderdeel een passende vervanging voor de voorkant van uw krabton. Het maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101 en is verkrijgbaar in de kleur lichtgrijs. U kunt bij RHR Pets alle onderdelen voor uw krabton of krabpaal vinden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Kenmerk | SPAREBARCOMFORT0101 |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CTB-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...