Krabton Voorkant Penthouse 77x40 cm Lichtgrijs
Deze krabton voorkant is een reserveonderdeel voor de krabton Penthouse en de krabpaal Cat Penthouse van RHR Quality. Het onderdeel heeft een Lichtgrijs kleur en meet 77 bij 40 centimeter.
Dit krabpaal onderdeel maakt deel uit van de PENTHOUSE productlijn en de SPAREBARPENT0101 collectie. Het is bedoeld als vervangend onderdeel voor uw bestaande krabton of krabpaal.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PENTHOUSE |
| Lengte | 77 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CPH-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Krabton Voorkant Penthouse 77x40 cm Lichtgrijs
Deze krabton voorkant is een reserveonderdeel voor de krabton Penthouse en de krabpaal Cat Penthouse van RHR Quality. Het onderdeel heeft een Lichtgrijs kleur en meet 77 bij 40 centimeter.
Dit krabpaal onderdeel maakt deel uit van de PENTHOUSE productlijn en de SPAREBARPENT0101 collectie. Het is bedoeld als vervangend onderdeel voor uw bestaande krabton of krabpaal.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PENTHOUSE |
| Lengte | 77 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CPH-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...