Zijwand Krabton Comfort 87x57 cm Lichtgrijs
Deze lichtgrijze zijwand is een reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met afmetingen van 87 bij 57 centimeter past deze zijwand perfect bij de genoemde krabpalen en krabtonnen.
Het onderdeel is specifiek ontworpen voor de Comfort-serie en maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101. U kunt dit onderdeel eenvoudig bestellen als vervanging of aanvulling op uw bestaande krabpaal of krabton.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 57 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-Z-CTB-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Zijwand Krabton Comfort 87x57 cm Lichtgrijs
Deze lichtgrijze zijwand is een reserveonderdeel voor de krabton Comfort, de Cat Tower Box krabpaal en de Maine Coon Tower Box Comfort van RHR Quality. Met afmetingen van 87 bij 57 centimeter past deze zijwand perfect bij de genoemde krabpalen en krabtonnen.
Het onderdeel is specifiek ontworpen voor de Comfort-serie en maakt deel uit van de collectie SPAREBARCOMFORT0101. U kunt dit onderdeel eenvoudig bestellen als vervanging of aanvulling op uw bestaande krabpaal of krabton.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 57 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-Z-CTB-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...