Zijwand voor Paradise krabton of krabpaal
Deze lichtgrijze zijwand is een reserveonderdeel voor de Paradise krabton en de Cat Paradise krabpaal van RHR Quality. Wanneer een onderdeel van uw krabpaal versleten is, kunt u dit eenvoudig vervangen zonder de hele constructie te hoeven vervangen.
Het onderdeel heeft afmetingen van 87 bij 60 centimeter en past perfect op de Paradise modellen. De zijwand is gemaakt van stevig materiaal dat bestand is tegen intensief gebruik door katten. U kunt bij ons alle onderdelen voor uw krabpaal of krabton vinden, zodat u uw kattenmeubel lang in goede staat kunt houden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-Z-PAR-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Zijwand voor Paradise krabton of krabpaal
Deze lichtgrijze zijwand is een reserveonderdeel voor de Paradise krabton en de Cat Paradise krabpaal van RHR Quality. Wanneer een onderdeel van uw krabpaal versleten is, kunt u dit eenvoudig vervangen zonder de hele constructie te hoeven vervangen.
Het onderdeel heeft afmetingen van 87 bij 60 centimeter en past perfect op de Paradise modellen. De zijwand is gemaakt van stevig materiaal dat bestand is tegen intensief gebruik door katten. U kunt bij ons alle onderdelen voor uw krabpaal of krabton vinden, zodat u uw kattenmeubel lang in goede staat kunt houden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-Z-PAR-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...