Sisalpaal Krabpaal 10x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een diameter van 12 cm en is circa 10 cm lang. U kunt de sisalpaal op elke krabpaal van RHR Quality monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft het sisal verlijmd en een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1210001 en is geschikt voor vervanging of uitbreiding van bestaande krabpalen. Het is een essentieel onderdeel voor katten die graag krabben, zodat ze hun natuurlijk gedrag kunnen uitoefenen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Lengte | 10 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-10x12 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal 10x12 cm Crème – RHR Quality
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality. Deze sisalpaal heeft 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant, een diameter van 12 cm en is circa 10 cm lang. U kunt de sisalpaal op elke krabpaal van RHR Quality monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft het sisal verlijmd en een ABS binnenwerk voor extra sterkte. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1210001 en is geschikt voor vervanging of uitbreiding van bestaande krabpalen. Het is een essentieel onderdeel voor katten die graag krabben, zodat ze hun natuurlijk gedrag kunnen uitoefenen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Lengte | 10 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-10x12 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...