Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 25x12 cm Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en biedt een duurzame oplossing wanneer het sisal van uw bestaande krabpaal versleten is.
De sisalpaal heeft een lengte van 25 cm en een diameter van 12 cm. Aan zowel de boven- als onderkant bevindt zich een M8 schroefgat, wat montage op compatibele krabpalen mogelijk maakt. Het binnenwerk bestaat uit ABS kunststof voor extra stevigheid, terwijl het sisal verlijmd is om loslaten te voorkomen. Dit onderdeel past op krabpalen van RHR Pets met dezelfde dikte en schroefmaat.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 25 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-25x12-BL |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 25x12 cm Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen voor katten die graag krabben en biedt een duurzame oplossing wanneer het sisal van uw bestaande krabpaal versleten is.
De sisalpaal heeft een lengte van 25 cm en een diameter van 12 cm. Aan zowel de boven- als onderkant bevindt zich een M8 schroefgat, wat montage op compatibele krabpalen mogelijk maakt. Het binnenwerk bestaat uit ABS kunststof voor extra stevigheid, terwijl het sisal verlijmd is om loslaten te voorkomen. Dit onderdeel past op krabpalen van RHR Pets met dezelfde dikte en schroefmaat.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 25 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-25x12-BL |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...