Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 25x15 cm Crème
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality, speciaal ontworpen voor katten. Deze sisalpaal dient als vervangend onderdeel voor bestaande krabpalen en biedt uw kat een stevige en veilige krabplek.
De sisalpaal heeft een diameter van 15 cm en een lengte van circa 25 cm, met 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant voor eenvoudige montage. U kunt deze sisalpaal op elke krabpaal van RHR Pets monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft. Het sisal is verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte, wat helpt voorkomen dat het sisal loslaat. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1510001 en is geschikt voor productlijnen zoals PARADISE en RCP.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PARADISE, RCP |
| Lengte | 25 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-25x15 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 25x15 cm Crème
Dit is een crèmekleurig krabpaal onderdeel van RHR Quality, speciaal ontworpen voor katten. Deze sisalpaal dient als vervangend onderdeel voor bestaande krabpalen en biedt uw kat een stevige en veilige krabplek.
De sisalpaal heeft een diameter van 15 cm en een lengte van circa 25 cm, met 1 M8 schroefgat aan de onderkant en 1 aan de bovenkant voor eenvoudige montage. U kunt deze sisalpaal op elke krabpaal van RHR Pets monteren, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft. Het sisal is verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte, wat helpt voorkomen dat het sisal loslaat. Dit onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1510001 en is geschikt voor productlijnen zoals PARADISE en RCP.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | PARADISE, RCP |
| Lengte | 25 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-25x15 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...