Sisalpaal voor krabpalen van RHR Quality
Deze sisalpaal is een onderdeel voor krabpalen en is speciaal ontwikkeld voor katten. Het is een vervangingsonderdeel dat je kunt monteren op verschillende RHR Pets krabpalen, mits de originele paal dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft een diameter van 12 cm en een lengte van ongeveer 40 cm. Bovenaan en onderaan zit een M8 schroefgat voor eenvoudige montage. De sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een binnenkant van ABS kunststof voor extra sterkte. Deze paal is onderdeel van de Blackline-collectie en past bij verschillende RHR Pets modellen zoals Catdream, Catre lax, Cornercoon, Kilimandjaro, Panther en Penthouse.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 40 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-40x12-BL |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal voor krabpalen van RHR Quality
Deze sisalpaal is een onderdeel voor krabpalen en is speciaal ontwikkeld voor katten. Het is een vervangingsonderdeel dat je kunt monteren op verschillende RHR Pets krabpalen, mits de originele paal dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft een diameter van 12 cm en een lengte van ongeveer 40 cm. Bovenaan en onderaan zit een M8 schroefgat voor eenvoudige montage. De sisal is stevig verlijmd op de paal en heeft een binnenkant van ABS kunststof voor extra sterkte. Deze paal is onderdeel van de Blackline-collectie en past bij verschillende RHR Pets modellen zoals Catdream, Catre lax, Cornercoon, Kilimandjaro, Panther en Penthouse.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 40 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-40x12-BL |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...