Sisalpaal voor krabpalen van RHR Quality
Deze sisalpaal is een onderdeel voor krabpalen, specifiek ontworpen voor katten. Het is een vervangingsonderdeel dat je kunt gebruiken om een bestaande sisalpaal te vervangen of om je krabpaal uit te breiden. De paal is gemaakt voor RHR Pets krabpalen, maar kan op andere krabpalen worden gemonteerd als de originele paal dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft een diameter van 20 cm en een lengte van 50 cm, wat zorgt voor een stevige en stabiele basis voor je kat om aan te krabben. Onderaan zijn er 5 M10 schroefgaten en bovenaan 1 M10 schroefgat, waardoor je de paal eenvoudig kunt bevestigen aan je krabpaal. De sisal is verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenkant, wat extra sterkte biedt en ervoor zorgt dat de paal lang meegaat. De crème kleur past bij veel krabpaalontwerpen en helpt om je krabpaal er weer als nieuw uit te laten zien.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCLSLEEPER, MCSLEEPER, MCTOWER, ROYALTY |
| Lengte | 50 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-50x20-5-1 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal voor krabpalen van RHR Quality
Deze sisalpaal is een onderdeel voor krabpalen, specifiek ontworpen voor katten. Het is een vervangingsonderdeel dat je kunt gebruiken om een bestaande sisalpaal te vervangen of om je krabpaal uit te breiden. De paal is gemaakt voor RHR Pets krabpalen, maar kan op andere krabpalen worden gemonteerd als de originele paal dezelfde dikte en schroefmaat heeft.
De sisalpaal heeft een diameter van 20 cm en een lengte van 50 cm, wat zorgt voor een stevige en stabiele basis voor je kat om aan te krabben. Onderaan zijn er 5 M10 schroefgaten en bovenaan 1 M10 schroefgat, waardoor je de paal eenvoudig kunt bevestigen aan je krabpaal. De sisal is verlijmd op de paal en heeft een ABS binnenkant, wat extra sterkte biedt en ervoor zorgt dat de paal lang meegaat. De crème kleur past bij veel krabpaalontwerpen en helpt om je krabpaal er weer als nieuw uit te laten zien.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Creme |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | MCLOUNGE, MCLSLEEPER, MCSLEEPER, MCTOWER, ROYALTY |
| Lengte | 50 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-50x20-5-1 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...