Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 58x12 cm Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het onderdeel heeft een Blackline kleur en is speciaal ontwikkeld voor katten die graag krabben. De sisalpaal is verlijmd en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte.
De sisalpaal heeft een lengte van 58 cm en een diameter van 12 cm. Aan de onder- en bovenkant bevindt zich een M8 schroefgat voor eenvoudige montage. Je kunt deze sisalpaal monteren op elke krabpaal van RHR Pets, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft. Het onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1220001.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 58 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-58x12-BL |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Sisalpaal Krabpaal Onderdeel 58x12 cm Blackline
Deze sisalpaal is een vervangingsonderdeel voor krabpalen van RHR Quality. Het onderdeel heeft een Blackline kleur en is speciaal ontwikkeld voor katten die graag krabben. De sisalpaal is verlijmd en heeft een ABS binnenwerk voor extra sterkte.
De sisalpaal heeft een lengte van 58 cm en een diameter van 12 cm. Aan de onder- en bovenkant bevindt zich een M8 schroefgat voor eenvoudige montage. Je kunt deze sisalpaal monteren op elke krabpaal van RHR Pets, mits het origineel dezelfde dikte en schroefmaat heeft. Het onderdeel maakt deel uit van de collectie SISAL1220001.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Sisal |
| Kleur | Zwart |
| Onderdeel | Sisalpaal |
| Productlijn | Sisalpalen |
| Lengte | 58 cm |
| Diameter | 12 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-SP-58x12-BL |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...