Bovenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit bovenpaneel is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het is een vervangonderdeel dat je kunt bestellen om een bestaand paneel van je kattenmeubel te vervangen wanneer dat nodig is.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het maakt deel uit van de Maine Coon Fantasy collectie en is bedoeld als onderdeel van een complete krabpaal. Bij RHR Pets kun je alle verschillende onderdelen voor je krabpaal vinden, zodat je je kattenmeubel altijd in goede staat kunt houden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenpaneel voor Maine Coon Fantasy krabpaal
Dit bovenpaneel is speciaal ontworpen voor de Maine Coon Fantasy krabpaal van RHR Quality. Het is een vervangonderdeel dat je kunt bestellen om een bestaand paneel van je kattenmeubel te vervangen wanneer dat nodig is.
Het paneel heeft afmetingen van 60 bij 50 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleur. Het maakt deel uit van de Maine Coon Fantasy collectie en is bedoeld als onderdeel van een complete krabpaal. Bij RHR Pets kun je alle verschillende onderdelen voor je krabpaal vinden, zodat je je kattenmeubel altijd in goede staat kunt houden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...