Bovenplateau Krabpaal Cat Paradise Lichtgrijs
Dit bovenplateau is een onderdeel voor de Cat Paradise krabpaal van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen als reserve-onderdeel, zodat u een bestaand plateau kunt vervangen of uw krabpaal kunt uitbreiden. Perfect voor katten die graag hoog zitten en een comfortabele rustplek nodig hebben.
Het plateau heeft afmetingen van 80 x 70 cm en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Het past bij de Cat Paradise collectie en maakt deel uit van de UPPERPARADISE serie. Als krabpaal specialist biedt RHR Pets alle onderdelen die u nodig heeft voor onderhoud en reparatie van uw kattenmeubel.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 70 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 80 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PAR-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenplateau Krabpaal Cat Paradise Lichtgrijs
Dit bovenplateau is een onderdeel voor de Cat Paradise krabpaal van RHR Quality. Het is speciaal ontworpen als reserve-onderdeel, zodat u een bestaand plateau kunt vervangen of uw krabpaal kunt uitbreiden. Perfect voor katten die graag hoog zitten en een comfortabele rustplek nodig hebben.
Het plateau heeft afmetingen van 80 x 70 cm en is uitgevoerd in een lichtgrijze kleur. Het past bij de Cat Paradise collectie en maakt deel uit van de UPPERPARADISE serie. Als krabpaal specialist biedt RHR Pets alle onderdelen die u nodig heeft voor onderhoud en reparatie van uw kattenmeubel.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 70 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 80 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PAR-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...