Vadigran Wood Crumble ECO is een 100% natuurlijke kattenbakvulling die snel en effectief agglomeraten vormt. Het zorgt voor een optimale opname van vocht en onaangename geurtjes, zonder toevoeging van kunstmatige aroma's. De natuurlijke, neutrale geur zorgt voor een hoge acceptatiegraad bij kittens.
Deze kattenbakvulling is vervaardigd uit duurzaam sparrenhout uit het Zwarte Woud en is volledig vrij van chemische additieven. Het materiaal is recyclebaar en kan worden gecomposteerd. Dankzij het geringe gewicht is de zak gemakkelijk te hanteren, en door de hoge absorptiecapaciteit is het zeer economisch in verbruik.
Het zachte en veilige materiaal kleeft niet aan de pootjes en is stofvrij, waardoor het uitermate geschikt is voor kittens en gevoelige katten. Gebruiksaanwijzing: vul de kattenbak met ongeveer 8 cm kattenbakvulling. Verwijder dagelijks de gevormde klonters en uitwerpselen; deze kunnen op de composthoop of in de container voor groenafval. De overige korrels blijven vers en hoeven niet verwijderd te worden. Vul de kattenbak weer bij tot 8 cm hoogte. Reinig de kattenbak minstens één keer per maand volledig. Spoel de kattenbakvulling nooit door in het toilet. Let op: zwangere vrouwen en mensen met een verminderde immuunfunctie mogen de kattenbak niet verschonen vanwege het risico op toxoplasmose. Bewaar de kattenbakvulling op een droge plaats, buiten het bereik van kinderen.
| Merk | Vadigran |
| Type | Kattenbakvulling |
| Materiaal | Houtvezel |
| Kleur | Natuurlijk |
| Afmeting | 30 cm cm |
| Dikte | 16 cm cm |
| Inhoud | 8.6 kg |
| Lengte | 51 cm cm |
| Gewicht | 4.3 kg |
| Kenmerk | Geschikt voor kittens - Geschikt voor gevoelige katten - Licht gewicht |
| Eigenschap | Klontvormend |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Kattenbakvulling |
| Artikelnummer | 13417 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Vadigran Wood Crumble ECO is een 100% natuurlijke kattenbakvulling die snel en effectief agglomeraten vormt. Het zorgt voor een optimale opname van vocht en onaangename geurtjes, zonder toevoeging van kunstmatige aroma's. De natuurlijke, neutrale geur zorgt voor een hoge acceptatiegraad bij kittens.
Deze kattenbakvulling is vervaardigd uit duurzaam sparrenhout uit het Zwarte Woud en is volledig vrij van chemische additieven. Het materiaal is recyclebaar en kan worden gecomposteerd. Dankzij het geringe gewicht is de zak gemakkelijk te hanteren, en door de hoge absorptiecapaciteit is het zeer economisch in verbruik.
Het zachte en veilige materiaal kleeft niet aan de pootjes en is stofvrij, waardoor het uitermate geschikt is voor kittens en gevoelige katten. Gebruiksaanwijzing: vul de kattenbak met ongeveer 8 cm kattenbakvulling. Verwijder dagelijks de gevormde klonters en uitwerpselen; deze kunnen op de composthoop of in de container voor groenafval. De overige korrels blijven vers en hoeven niet verwijderd te worden. Vul de kattenbak weer bij tot 8 cm hoogte. Reinig de kattenbak minstens één keer per maand volledig. Spoel de kattenbakvulling nooit door in het toilet. Let op: zwangere vrouwen en mensen met een verminderde immuunfunctie mogen de kattenbak niet verschonen vanwege het risico op toxoplasmose. Bewaar de kattenbakvulling op een droge plaats, buiten het bereik van kinderen.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Kattenbakvulling |
| Materiaal | Houtvezel |
| Kleur | Natuurlijk |
| Afmeting | 30 cm cm |
| Dikte | 16 cm cm |
| Inhoud | 8.6 kg |
| Lengte | 51 cm cm |
| Gewicht | 4.3 kg |
| Kenmerk | Geschikt voor kittens - Geschikt voor gevoelige katten - Licht gewicht |
| Eigenschap | Klontvormend |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Kattenbakvulling |
| Artikelnummer | 13417 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...