De Vadigran Drinkklok geschroefd 3 L is een praktische drinkbak voor uw kippen. Deze drinkklok is gemaakt van hoogwaardig kunststof, waardoor er minder kans op breuk is, zelfs tijdens de winter. De drinkbak heeft een diameter van 24,5 cm en een volume van 3 liter, ideaal voor een kleine tot middelgrote kippenren.
Het vullen van de drinkklok is eenvoudig: u houdt de emmer omgekeerd, schroeft de onderzijde open, vult hem met water en draait de emmer terug. De drinkfontein vult automatisch de rand, zodat er altijd water beschikbaar is voor uw kippen. Optioneel is een metalen voet verkrijgbaar, waardoor de klok wat hoger staat en het drinkwater zuiver blijft.
De drinkklok is voorzien van een handvat, waardoor u hem eenvoudig kunt ophangen. Het product is verkrijgbaar in 4 verschillende maten, zodat u altijd de juiste maat voor uw situatie kunt kiezen. Deze variant heeft een volume van 3 liter en is uitgevoerd in de kleuren wit en rood.
| Merk | Vadigran |
| Type | Drinkbak |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Wit - Rood |
| Afmeting | 24.5 cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Accessoires |
| Vorm | Rond |
| Dikte | 23 cm |
| Inhoud | 3 l |
| Lengte | 24.5 cm |
| Diameter | 24.5 cm |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 14877 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Drinkklok geschroefd 3 L is een praktische drinkbak voor uw kippen. Deze drinkklok is gemaakt van hoogwaardig kunststof, waardoor er minder kans op breuk is, zelfs tijdens de winter. De drinkbak heeft een diameter van 24,5 cm en een volume van 3 liter, ideaal voor een kleine tot middelgrote kippenren.
Het vullen van de drinkklok is eenvoudig: u houdt de emmer omgekeerd, schroeft de onderzijde open, vult hem met water en draait de emmer terug. De drinkfontein vult automatisch de rand, zodat er altijd water beschikbaar is voor uw kippen. Optioneel is een metalen voet verkrijgbaar, waardoor de klok wat hoger staat en het drinkwater zuiver blijft.
De drinkklok is voorzien van een handvat, waardoor u hem eenvoudig kunt ophangen. Het product is verkrijgbaar in 4 verschillende maten, zodat u altijd de juiste maat voor uw situatie kunt kiezen. Deze variant heeft een volume van 3 liter en is uitgevoerd in de kleuren wit en rood.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Drinkbak |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Wit - Rood |
| Afmeting | 24.5 cm |
| Maat | L |
| Productlijn | Accessoires |
| Vorm | Rond |
| Dikte | 23 cm |
| Inhoud | 3 l |
| Lengte | 24.5 cm |
| Diameter | 24.5 cm |
| Productgroep | Eet- & drinkbakken |
| Artikelnummer | 14877 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...