Voedersilo met pindanoten voor tuinvogels
Deze voedersilo van Emma's Garden is een praktische oplossing om tuinvogels te voeren. De silo is kant-en-klaar gevuld met gepelde pindanoten, waardoor je direct kunt beginnen met voeren. Het is een ideaal product voor beginners die op een eenvoudige manier vogels in hun tuin willen verwelkomen.
De silo heeft afmetingen van 6,5 cm cm lang, 6,5 cm cm breed en 17 cm cm hoog. Het ontwerp is navulbaar, waardoor je de silo eenvoudig kunt bijvullen wanneer deze leeg is. Dankzij de eenvoudige constructie is de silo ook makkelijk schoon te maken. Het product is gemaakt van gerecycled materiaal, wat bijdraagt aan een duurzamer gebruik.
Bewaar de voedersilo koel en droog om de pindanoten vers te houden. Met deze silo genieten tuinvogels van een voedzame snack terwijl jij kunt genieten van hun bezoek aan je tuin.
| Merk | Emma's Garden |
| Type | Voederhuis |
| Materiaal | Gerecycled materiaal |
| Afmeting | 17 cm x 6.5 cm |
| Productlijn | Pinda's |
| Lengte | 6.5 cm |
| Gewicht | 0.21 |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voederhuis |
| Artikelnummer | 19236 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Voedersilo met pindanoten voor tuinvogels
Deze voedersilo van Emma's Garden is een praktische oplossing om tuinvogels te voeren. De silo is kant-en-klaar gevuld met gepelde pindanoten, waardoor je direct kunt beginnen met voeren. Het is een ideaal product voor beginners die op een eenvoudige manier vogels in hun tuin willen verwelkomen.
De silo heeft afmetingen van 6,5 cm cm lang, 6,5 cm cm breed en 17 cm cm hoog. Het ontwerp is navulbaar, waardoor je de silo eenvoudig kunt bijvullen wanneer deze leeg is. Dankzij de eenvoudige constructie is de silo ook makkelijk schoon te maken. Het product is gemaakt van gerecycled materiaal, wat bijdraagt aan een duurzamer gebruik.
Bewaar de voedersilo koel en droog om de pindanoten vers te houden. Met deze silo genieten tuinvogels van een voedzame snack terwijl jij kunt genieten van hun bezoek aan je tuin.
Extra informatie
| Merk | Emma's Garden |
| Type | Voederhuis |
| Materiaal | Gerecycled materiaal |
| Afmeting | 17 cm x 6.5 cm |
| Productlijn | Pinda's |
| Lengte | 6.5 cm |
| Gewicht | 0.21 |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voederhuis |
| Artikelnummer | 19236 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...