Hondensnack Eendenvlees 12cm 140g – Vadigran
Deze hondensnack is een smakelijke traktatie voor uw hond, gemaakt van eendenvlees en runderhuid. Elke snack heeft een lengte van 12 cm en het pakket bevat 140 gram. De hersluitbare verpakking zorgt ervoor dat de snacks vers blijven en hun aroma behouden.
De snack heeft een laag vetgehalte en is geschikt voor zowel kleine als grote honden. De samenstelling bestaat uit runderhuid 52,3%, eendenvlees 43,6%, glycerine, plantaardige proteïnes en natriumchloride. Analytische bestanddelen: ruw vet 2%, ruw eiwit 88%, ruwe as 1%, ruwe celstof 2,5% en vochtgehalte 18%.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Productlijn | Sticks |
| Lengte | 12 cm |
| Gewicht | 140 g |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Snacks & beloningen |
| Artikelnummer | 14485 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Hondensnack Eendenvlees 12cm 140g – Vadigran
Deze hondensnack is een smakelijke traktatie voor uw hond, gemaakt van eendenvlees en runderhuid. Elke snack heeft een lengte van 12 cm en het pakket bevat 140 gram. De hersluitbare verpakking zorgt ervoor dat de snacks vers blijven en hun aroma behouden.
De snack heeft een laag vetgehalte en is geschikt voor zowel kleine als grote honden. De samenstelling bestaat uit runderhuid 52,3%, eendenvlees 43,6%, glycerine, plantaardige proteïnes en natriumchloride. Analytische bestanddelen: ruw vet 2%, ruw eiwit 88%, ruwe as 1%, ruwe celstof 2,5% en vochtgehalte 18%.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Productlijn | Sticks |
| Lengte | 12 cm |
| Gewicht | 140 g |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Snacks & beloningen |
| Artikelnummer | 14485 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...