De Vadigran Biscuits Puppy Mix zijn speciaal ontwikkeld voor kleine honden en puppy's. Deze kleine koekjes zijn verkrijgbaar in verschillende smaken en worden gebakken in de oven, wat zorgt voor een laag vetgehalte. Ze zijn rijk aan vitaminen, waardoor je ze gerust regelmatig aan je puppy of hond kunt geven als beloning.
De koekjes hebben een afmeting van ongeveer 2,2 cm lang, 1,8 cm hoog en 0,6 cm breed. Ze zijn droog van textuur en ideaal als tussendoortje. De samenstelling bestaat uit granen, vlees en dierlijke bijproducten, oliën en vetten, mineralen, plantaardige bijproducten en groenten. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 12%, ruw vet 7%, ruwe celstof 1,5% en ruwe as 4,3%. Er zijn additieven toegevoegd zoals bewaarmiddelen, kleurstoffen, vitamine A (5000 IU/kg), vitamine D3 (500 IU/kg), zink (20 mg/kg) en koper (7 mg/kg).
Deze snacks zijn geschikt voor honden van alle leeftijden en kunnen dagelijks gegeven worden. Ze zijn verpakt per zak van 500g. De koekjes zijn droog en blijven lang houdbaar. Bewaar ze op een koele, droge plaats.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.8 cm x 0.6 cm |
| Productlijn | Koekjes |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 2.2 cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Kenmerk | Ideaal als beloning - Gebakken in de oven |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 13387 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Biscuits Puppy Mix zijn speciaal ontwikkeld voor kleine honden en puppy's. Deze kleine koekjes zijn verkrijgbaar in verschillende smaken en worden gebakken in de oven, wat zorgt voor een laag vetgehalte. Ze zijn rijk aan vitaminen, waardoor je ze gerust regelmatig aan je puppy of hond kunt geven als beloning.
De koekjes hebben een afmeting van ongeveer 2,2 cm lang, 1,8 cm hoog en 0,6 cm breed. Ze zijn droog van textuur en ideaal als tussendoortje. De samenstelling bestaat uit granen, vlees en dierlijke bijproducten, oliën en vetten, mineralen, plantaardige bijproducten en groenten. De analytische bestanddelen zijn: ruw eiwit 12%, ruw vet 7%, ruwe celstof 1,5% en ruwe as 4,3%. Er zijn additieven toegevoegd zoals bewaarmiddelen, kleurstoffen, vitamine A (5000 IU/kg), vitamine D3 (500 IU/kg), zink (20 mg/kg) en koper (7 mg/kg).
Deze snacks zijn geschikt voor honden van alle leeftijden en kunnen dagelijks gegeven worden. Ze zijn verpakt per zak van 500g. De koekjes zijn droog en blijven lang houdbaar. Bewaar ze op een koele, droge plaats.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.8 cm x 0.6 cm |
| Productlijn | Koekjes |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 2.2 cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Kenmerk | Ideaal als beloning - Gebakken in de oven |
| Eigenschap | Droog |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 13387 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...