Almo Nature Hondenvoer Rund en Rijst 12 kg
Dit hondenvoer van Almo Nature is speciaal samengesteld voor honden van middelgrote rassen. Het is een droogvoer dat een volledige voeding biedt, met rund en rijst als belangrijke ingrediënten.
De verpakking heeft een inhoud van 12 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 11,6 cm cm lang, 38,6 cm cm breed en 72,5 cm cm hoog. Het voer is geschikt voor honden en valt onder het type volledige voeding.
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 72.5 cm x 38.6 cm |
| Productlijn | Droogvoer |
| Inhoud | 12 kg |
| Lengte | 11.6 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Levensfase | Volwassen |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A746 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Almo Nature Hondenvoer Rund en Rijst 12 kg
Dit hondenvoer van Almo Nature is speciaal samengesteld voor honden van middelgrote rassen. Het is een droogvoer dat een volledige voeding biedt, met rund en rijst als belangrijke ingrediënten.
De verpakking heeft een inhoud van 12 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 11,6 cm cm lang, 38,6 cm cm breed en 72,5 cm cm hoog. Het voer is geschikt voor honden en valt onder het type volledige voeding.
Extra informatie
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 72.5 cm x 38.6 cm |
| Productlijn | Droogvoer |
| Inhoud | 12 kg |
| Lengte | 11.6 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Levensfase | Volwassen |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A746 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...