De Vadigran Kattenbak Maro is een praktische en eenvoudige open kattenbak met een opstaande rand. Deze kattenbak is uitgevoerd in de frisse kleur groen en is gemaakt van stevig kunststof. Met afmetingen van 43 cm lang, 31 cm breed en 12 cm hoog biedt hij voldoende ruimte voor uw kat om zijn behoeften te doen.
De kattenbak heeft een rand die helpt voorkomen dat er strooisel naar buiten wordt getrapt. Het open ontwerp maakt het voor katten gemakkelijk om in en uit te stappen en biedt een goed overzicht. De bak is licht van gewicht (slechts 0,38 kg) en eenvoudig te verplaatsen en schoon te maken.
Deze kattenbak is geschikt voor dagelijks gebruik en past in elk interieur. Het gladde kunststof oppervlak is eenvoudig af te nemen met een vochtige doek. Voor een optimale hygiëne adviseren wij regelmatig het strooisel te verversen en de bak te reinigen.
| Merk | Vadigran |
| Type | Kattenbak |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 12 cm x 31 cm |
| Productlijn | Toilet & toebehoren |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 43 cm |
| Gewicht | 0.38 kg |
| Productgroep | Toilet & toebehoren |
| Artikelnummer | 25609 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Vadigran Kattenbak Maro is een praktische en eenvoudige open kattenbak met een opstaande rand. Deze kattenbak is uitgevoerd in de frisse kleur groen en is gemaakt van stevig kunststof. Met afmetingen van 43 cm lang, 31 cm breed en 12 cm hoog biedt hij voldoende ruimte voor uw kat om zijn behoeften te doen.
De kattenbak heeft een rand die helpt voorkomen dat er strooisel naar buiten wordt getrapt. Het open ontwerp maakt het voor katten gemakkelijk om in en uit te stappen en biedt een goed overzicht. De bak is licht van gewicht (slechts 0,38 kg) en eenvoudig te verplaatsen en schoon te maken.
Deze kattenbak is geschikt voor dagelijks gebruik en past in elk interieur. Het gladde kunststof oppervlak is eenvoudig af te nemen met een vochtige doek. Voor een optimale hygiëne adviseren wij regelmatig het strooisel te verversen en de bak te reinigen.
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Kattenbak |
| Materiaal | Plastiek |
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 12 cm x 31 cm |
| Productlijn | Toilet & toebehoren |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 43 cm |
| Gewicht | 0.38 kg |
| Productgroep | Toilet & toebehoren |
| Artikelnummer | 25609 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...