Hondenmand Snug Mocha Mousse – Fantail
Deze hondenmand van Fantail is ontworpen voor honden die graag comfortabel rusten. Het is een mand met een dikte van 20 cm die een zachte ondersteuning biedt.
De mand heeft afmetingen van 70 cm bij 55 cm cm en is gemaakt van textiel in de kleur bruin. De constructie zorgt voor een stevige basis waar uw hond zich veilig voelt. Het product valt onder de categorie Slapen_Rusten en heeft een volume van 96.
| Merk | Fantail |
| Type | Mand |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 55 cm |
| Is Wasbaar | Ja |
| Productlijn | Snug |
| Is Orthopedisch | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 20 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Slapen & Rusten |
| Artikelnummer | 21500 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Hondenmand Snug Mocha Mousse – Fantail
Deze hondenmand van Fantail is ontworpen voor honden die graag comfortabel rusten. Het is een mand met een dikte van 20 cm die een zachte ondersteuning biedt.
De mand heeft afmetingen van 70 cm bij 55 cm cm en is gemaakt van textiel in de kleur bruin. De constructie zorgt voor een stevige basis waar uw hond zich veilig voelt. Het product valt onder de categorie Slapen_Rusten en heeft een volume van 96.
Extra informatie
| Merk | Fantail |
| Type | Mand |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 55 cm |
| Is Wasbaar | Ja |
| Productlijn | Snug |
| Is Orthopedisch | Ja |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 20 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Slapen & Rusten |
| Artikelnummer | 21500 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...