Plouf Anti-parasitaire Shampoo voor Honden en Katten
Deze anti-parasitaire shampoo van Plouf is speciaal ontwikkeld voor honden en katten. Het product reinigt de vacht op milde wijze en hydrateert tegelijkertijd. Dankzij de formule met geraniol en biologische aloë vera weert het vlooien, teken en andere schadelijke insecten af.
De shampoo is verkrijgbaar in een handige fles van 400ml. De fles heeft afmetingen van 14,5 cm hoog, 7,5 cm lang en 4,9 cm breed. Het is een wit product van het merk Biogance, specifiek bedoeld voor de vachtverzorging van huisdieren. Het helpt bij ongediertebestrijding en ondersteunt een gezonde vacht door milde reiniging en hydratatie.
| Merk | Biogance |
| Type | Shampoo |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 14,5 cm x 4,9 cm |
| Productlijn | Anti-parasitair |
| Inhoud | 200ml |
| Lengte | 7,5 cm |
| Kenmerk | Ongedierte bestrijding |
| Productgroep | Vachtverzorging |
| Artikelnummer | 69539 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Plouf Anti-parasitaire Shampoo voor Honden en Katten
Deze anti-parasitaire shampoo van Plouf is speciaal ontwikkeld voor honden en katten. Het product reinigt de vacht op milde wijze en hydrateert tegelijkertijd. Dankzij de formule met geraniol en biologische aloë vera weert het vlooien, teken en andere schadelijke insecten af.
De shampoo is verkrijgbaar in een handige fles van 400ml. De fles heeft afmetingen van 14,5 cm hoog, 7,5 cm lang en 4,9 cm breed. Het is een wit product van het merk Biogance, specifiek bedoeld voor de vachtverzorging van huisdieren. Het helpt bij ongediertebestrijding en ondersteunt een gezonde vacht door milde reiniging en hydratatie.
Extra informatie
| Merk | Biogance |
| Type | Shampoo |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 14,5 cm x 4,9 cm |
| Productlijn | Anti-parasitair |
| Inhoud | 200ml |
| Lengte | 7,5 cm |
| Kenmerk | Ongedierte bestrijding |
| Productgroep | Vachtverzorging |
| Artikelnummer | 69539 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...