De Starmark Treat Chew Ball is een innovatief hondenspeelgoed dat urenlang uitdaging en training biedt, met als resultaat positief gedrag. Dit speelgoed is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers, met als doel om uw hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren. De bal is uiterst duurzaam maar zacht in de mond van uw hond, en ideaal om uw hond te voeden, trainen of om te spelen. Hij rolt, springt en drijft op het water, en is uitstekend voor de mondhygiëne.
De Treat Chew Ball is gemaakt van vrijwel onverwoestbaar materiaal, sterker dan rubber! Zeer geschikt voor krachtige kauwers. Het bevat geen latex, vinyl en ftalaten. Verkrijgbaar in twee maten: maat M (7 cm diameter) en maat L (10 cm diameter). De bal is groen van kleur. Voor meer plezier kunt u Starmark Interactive treats 156g (artikelnummer 13000) in de bal steken.
Dit speelgoed is bedoeld voor honden en niet geschikt voor kinderen. Alle speelgoed moet onder toezicht worden gebruikt en moet worden weggenomen en weggegooid als het beschadigd is. De Treat Chew Ball is vaatwasmachinebestendig. Gebruik dit product enkel voor het geven van snacks en tussendoortjes, niet voor hondebrokken. Tip: gebruik een lege fles water als trechter om de snacks er makkelijk in te krijgen. Opgelet: snacks kunnen vlekken maken op textiel en tapijt wanneer ze nat zijn.
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | TPR |
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 7 cm cm x 7 cm cm |
| Maat | M |
| Is Wasbaar | Ja |
| Productlijn | Ballen |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 7 cm cm |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne - Mogelijkheid tot inbrengen snack |
| Sterkte | Sterk |
| Diameter | 7 cm |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 1920 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Starmark Treat Chew Ball is een innovatief hondenspeelgoed dat urenlang uitdaging en training biedt, met als resultaat positief gedrag. Dit speelgoed is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers, met als doel om uw hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren. De bal is uiterst duurzaam maar zacht in de mond van uw hond, en ideaal om uw hond te voeden, trainen of om te spelen. Hij rolt, springt en drijft op het water, en is uitstekend voor de mondhygiëne.
De Treat Chew Ball is gemaakt van vrijwel onverwoestbaar materiaal, sterker dan rubber! Zeer geschikt voor krachtige kauwers. Het bevat geen latex, vinyl en ftalaten. Verkrijgbaar in twee maten: maat M (7 cm diameter) en maat L (10 cm diameter). De bal is groen van kleur. Voor meer plezier kunt u Starmark Interactive treats 156g (artikelnummer 13000) in de bal steken.
Dit speelgoed is bedoeld voor honden en niet geschikt voor kinderen. Alle speelgoed moet onder toezicht worden gebruikt en moet worden weggenomen en weggegooid als het beschadigd is. De Treat Chew Ball is vaatwasmachinebestendig. Gebruik dit product enkel voor het geven van snacks en tussendoortjes, niet voor hondebrokken. Tip: gebruik een lege fles water als trechter om de snacks er makkelijk in te krijgen. Opgelet: snacks kunnen vlekken maken op textiel en tapijt wanneer ze nat zijn.
Extra informatie
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | TPR |
| Kleur | Groen |
| Afmeting | 7 cm cm x 7 cm cm |
| Maat | M |
| Is Wasbaar | Ja |
| Productlijn | Ballen |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 7 cm cm |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne - Mogelijkheid tot inbrengen snack |
| Sterkte | Sterk |
| Diameter | 7 cm |
| Eigenschap | Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 1920 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...