De Starmark Treat Tetraflex is een innovatief hondenspeelgoed dat speciaal is ontworpen om snacks of brokjes te doseren. Gebruik de Tetraflex in plaats van een eetpot om je hond mentaal en fysiek te stimuleren. Het vertraagt het eetproces, wat bijdraagt aan een gezondere eetgewoonte en meer speelplezier.
Dit speelgoed is gemaakt van polyvinylchloride (PVC) en is verkrijgbaar in drie maten: Small (7 cm), Medium (10 cm) en Large (13 cm). De bal is geel van kleur en heeft een stevige constructie die bestand is tegen intensief gebruik. Het doseren van de snacks bevordert de speelsheid, wat leidt tot vermindering van verveling en angst bij je hond.
De Treat Tetraflex is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers. Hun doel is om de hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren. Voor nog meer plezier kun je de Starmark Interactive treats (156g) in de bal doen. Het speelgoed is vaatwasbestendig, waardoor het eenvoudig schoon te houden is.
Let op: geen enkel product is totaal onverwoestbaar. Observeer en leer hoe je hond omgaat met dit product. Van zodra je vertrouwen hebt, kan je hem veilig laten spelen.
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Geel |
| Afmeting | 10 cm cm x 10 cm cm |
| Maat | M |
| Productlijn | Interactief |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 10 cm cm |
| Gewicht | 0,14 kg |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne - Mogelijkheid tot inbrengen snack |
| Sterkte | Sterk |
| Eigenschap | Drijvend - Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 11074 |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
De Starmark Treat Tetraflex is een innovatief hondenspeelgoed dat speciaal is ontworpen om snacks of brokjes te doseren. Gebruik de Tetraflex in plaats van een eetpot om je hond mentaal en fysiek te stimuleren. Het vertraagt het eetproces, wat bijdraagt aan een gezondere eetgewoonte en meer speelplezier.
Dit speelgoed is gemaakt van polyvinylchloride (PVC) en is verkrijgbaar in drie maten: Small (7 cm), Medium (10 cm) en Large (13 cm). De bal is geel van kleur en heeft een stevige constructie die bestand is tegen intensief gebruik. Het doseren van de snacks bevordert de speelsheid, wat leidt tot vermindering van verveling en angst bij je hond.
De Treat Tetraflex is bestudeerd en ontworpen door professionele trainers. Hun doel is om de hond gelukkig te maken en de relatie met zijn meester te verbeteren. Voor nog meer plezier kun je de Starmark Interactive treats (156g) in de bal doen. Het speelgoed is vaatwasbestendig, waardoor het eenvoudig schoon te houden is.
Let op: geen enkel product is totaal onverwoestbaar. Observeer en leer hoe je hond omgaat met dit product. Van zodra je vertrouwen hebt, kan je hem veilig laten spelen.
Extra informatie
| Merk | Starmark |
| Type | Bal |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Geel |
| Afmeting | 10 cm cm x 10 cm cm |
| Maat | M |
| Productlijn | Interactief |
| Vorm | Rond |
| Inhoud | 1 stuk |
| Lengte | 10 cm cm |
| Gewicht | 0,14 kg |
| Kenmerk | Uitstekend voor de mondhygiëne - Mogelijkheid tot inbrengen snack |
| Sterkte | Sterk |
| Eigenschap | Drijvend - Zonder geluid |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 11074 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...